X edycja festiwalu Ukraina w Centrum Lublina2017

Aktualnosci

Derrick & Tonika

Posted by Nastia on October 10, 2016 at 7:00 PM


Derrick & Tonika - ukraiński zespół drum & bass. Oboje zaczęli razem tworzyć utwory w 2006 roku i na chwilę obecną posiadają 12 release'ów w wytwórniach fonograficznych Architecture (UK), SoundTrax (UK), IM:Ltd (EU), CD i wersje cyfrowe w wytwórniach fonograficznych Paradox's Outsider (UK), Medschool Music (UK), Defcom/Osiris (UK), Camino Blue (DE) Rubik (UK), Fokuz (Nl).

 

W Ukrainie są jednymi z najbardziej znanych d&b Dj-ów, producentów i promotorów. Wspólnie z Max NRG utworzyli grupę Funkmasters i agencję promocyjną DRUMWORKS (przy wsparciu Andriya Chebenyaka: www.dnb.in.ua). Dzięki ich działalności Ukrainę odwiedziło wiele znanych postaci na światowej scenie drum & bass.

 

Stali się również współzałożycielami "DNBSession Music" - ukraińskiej wytwórni fonograficznej drum & bass produkującej utwory ukraińskich producentów.

Derrick jest prawdziwym mistrzem swojego rzemiosła, a cała ukraińska scena dnb podziwia jego techniczne wykonanie. Z kolei Tonika to pierwsza w Ukrainie dama Drum And Bass. Jest autorką projektu "Tender Session". U podłoża jego koncepcji leży muzyka na żywo wykonywana podczas jej drum & bass set'u. Na chwilę obecną są to udane i popularne występy, którym towarzyszy gra na saksofonie (Martyn Tverdun), flecie (Igor Lomaga), skrzypcach (Maryan Lomaga), tubie (Vitaliy Gava), jak również z udziałem aktorów ze współczesnego teatru "Woskresinnia".

 

Tonika wraz z Dj Derrick stworzyli kilka udanych utworów pod tytułem: Derrick&Tonika "I Love You" i "Lhoste". Wiosna 2008 została odznaczona przez wydanie ukraińskiego produktu na arenie światowej w związku z jego pojawieniem się na Defcom, dobrze znanej brytyjskiej wytwórni fonograficznej.

 

Tonika wraz z Dj Derrick stworzyli kilka udanych utworów pod tytułem: Derrick&Tonika "I Love You" i "Lhoste". Wiosna 2008 została odznaczona przez wydanie ukraińskiego produktu na arenie światowej w związku z jego pojawieniem się na Defcom, dobrze znanej brytyjskiej wytwórni fonograficznej.

Muzyka jest słodsza gdy prawdziwa miłość jest wrzucana do mix'u. Od 2006 roku Derrick&Tonika, znani również jako Funkmasters, są parą małżeńską mocno współpracującą nad podniesieniem ukraińskiej sceny drum 'n bass. Ich wysiłek miał mocne odbicie w Kryptic Minds' DEFCOM/OSIRIS, OUTSIDER, MEDSCHOOL, ARCHITECTURE, SOUNDTRAX, RUBIK, CAMINO BLUE, i FOKUZ.

 

 

Tonika wraz z Dj Derrick stworzyli kilka udanych utworów pod tytułem: Derrick&Tonika "I Love You" i "Lhoste". Wiosna 2008 została odznaczona przez wydanie ukraińskiego produktu na arenie światowej w związku z jego pojawieniem się na Defcom, dobrze znanej brytyjskiej wytwórni fonograficznej.Muzyka jest słodsza gdy prawdziwa miłość jest wrzucana do mix'u. Od 2006 roku Derrick&Tonika, znani również jako Funkmasters, są parą małżeńską mocno współpracującą nad podniesieniem ukraińskiej sceny drum 'n bass. Ich wysiłek miał mocne odbicie w Kryptic Minds' DEFCOM/OSIRIS, OUTSIDER, MEDSCHOOL, ARCHITECTURE, SOUNDTRAX, RUBIK, CAMINO BLUE, i FOKUZ.

Derick&Tonika, wymienieni jako najbardziej znany zespół drum 'n bass, są wspierani przez potężną listę najlepszych talentów, w tym GROOVERIDER & FABIO, KRYPTIC MINDS, FUTURE PROPHECIES, LONDON ELEKTRICITY, BIG BUD, INK i wiele innych.

 

Duet był prezentowany na najważniejszych festiwalach, w tym GLOBAL GATHERING, KAZANTIP, JAZZ KOKTEBEL, HOSPITALITY UKRAINE. Nie ma wątpliwości co do mistrzostwa duetu, z tym że Tonika wyszła poza ramki tworząc projekt "The Tender Session", gdzie wykorzystuje muzykę na żywo towarzyszącą jej drum 'n bass set'owi. Godną uwagi jest również wspólna audycja duetu pod tytułem "PANORAMA RADIO SHOW".

 

 

Nie ma wątpliwości co do mistrzostwa duetu, z tym że Tonika wyszła poza ramki tworząc projekt "The Tender Session", gdzie wykorzystuje muzykę na żywo towarzyszącą jej drum 'n bass set'owi.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

1 Comment

Reply ShawnMuh
7:37 AM on January 26, 2017 
Christmas Piano
Christmas Background Music
Perfect instrumental background music for romantic and sentimental films, presenting your business, new products or your company in general with an optimistic and motivational touch.
Visit site: https://audiojungle.net/item/christmas-piano/19056234/
Twitter @esif22 https://twitter.com/esif22/status/805286803875958784