Festiwal Ukraina w Centrum Lublina

Subtitle

Koncert solowy Olega Skrypki

Daniela. W 2010 roku grupa wydała minialbum (EP) Jesientuki LOVE, który został uznany

24 listopada 2018, godz. 21:00 (godz.  20:00 - warm-up - koncert zespołu „Royal Band”

Centrum Spotkania Kultur, Klub Muzyczny (-1 piętro), Plac Teatralny 1

24 listopada w Lublinie frontman legendarnego zespołu „Wopli Widopliasowa”  Oleg Skrypka przeprowadzi swój wieczór autorski w ramach XI edycji festiwalu „Ukraina w Centrum Lublina”. Artysta chce tym razem nieco odejść od standardowej formy  koncertu.

„Spotkania artysty wraz ze słuchaczami to niezwykle popularny format w Europie! Sam brałem udział w takich wydarzeniach jeszcze za czasów, jak mieszkałem w Paryżu. Jestem bardzo ciekawy rozmów ze słuchaczami, gdzie tworzy się miła przyjazna atmosfera panująca w kręgu przyjaciół!” - mówi artysta.

Oleg Skrypka zapewnia: czegoś takiego dawno nie widzieliście! Dialog, performance, niespodziewane improwizacje będą towarzyszyły lubianym przez wszystkich utworom pod akompaniamentem samego wykonawcy na bajanie oraz gitarze. Ten wieczór na pewno zapamięta się zarówno zagorzałym fanom legendarnych „Wopli”, jak i tym, którzy chcą bliżej zapoznać się z osobowością niepohamowanej gwiazdy „WW”.

„Dla wygody pytania będą zadawane mi najczęściej na kartkach lub bezpośrednio z sali. I co najważniejsze - żadnej cenzury na pytania! Pytać można o wszystko. Będę odpowiadał maksymalnie szczerze, bowiem najważniejsze to maksymalne włączenie ludzi na koncercie.
Serdecznie zapraszam na wieczór do klubu i z niecierpliwością czekam na spotkanie z Wami!
Szczerze Wasz, Oleg Skrypka” - zwraca się do nas artysta.